15KPA70CA
Partnumber:
15KPA70CA
Manufacturer:
LITTELFUSE
Availability:
100000 in stock
Datasheets:
Download Datasheets
PRICE BREAKS - The more you buy, the more you save
Quantity
100+
Unit Price
loading
qty
decrease
increase
Inquiry
Add to cart
Package
TVS Diode, 15kW, 70V VRWM, Bidirectional, P600