CDR33BX104AKWM
Partnumber:
CDR33BX104AKWM
Manufacturer:
KYOCERA
Availability:
100000 in stock
Datasheets:
Download Datasheets
PRICE BREAKS - The more you buy, the more you save
Quantity
100+
Unit Price
loading
qty
decrease
increase
Inquiry
Add to cart
Package
Cap Ceramic 0.1uF 50V BX 10% SMD 1210 (1%FR) 125C Bulk