EKZE500ETE471MK20S
Partnumber:
EKZE500ETE471MK20S
Manufacturer:
United Chemi-Con
Availability:
100000 in stock
Datasheets:
Download Datasheets
PRICE BREAKS - The more you buy, the more you save
Quantity
100+
Unit Price
loading
qty
decrease
increase
Inquiry
Add to cart
Package
Aluminum Electrolytic Capacitor 470uF 50V 105C Through Hole