SUHR-12V-S
Partnumber:
SUHR-12V-S
Manufacturer:
JST
Availability:
100000 in stock
Datasheets:
Download Datasheets
PRICE BREAKS - The more you buy, the more you save
Quantity
100+
Unit Price
loading
qty
decrease
increase
Inquiry
Add to cart
Package
Conn Housing RCP 12 POS 0.8mm Crimp ST Cable Mount T/R