V150C28C150BL
Partnumber:
V150C28C150BL
Manufacturer:
VICOR
Availability:
100000 in stock
Datasheets:
Download Datasheets
PRICE BREAKS - The more you buy, the more you save
Quantity
100+
Unit Price
loading
qty
decrease
increase
Inquiry
Add to cart
Package
Module DC-DC Single-Out 28V 5.36A 150W Screw Mount/Through Hole 7-Pin Quarter Brick